Kopen B82498F3390G1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±2% |
| Size / Dimension: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | SIMID |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 65 @ 500MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | B82498F3390G 1 B82498F3390G001 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82498F3390G1 |
| Inductie: | 39nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Frequentie - Test: | 250MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 2.1GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 120 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 39NH 600MA 120 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 120 mOhm Max |
| Huidige score: | 600mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |