Kopen B82498F3391J1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Size / Dimension: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | SIMID |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 40 @ 250MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 495-75359-2 B82498F3391J 1 B82498F3391J001 B82498F3391J1-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82498F3391J1 |
| Inductie: | 390nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Frequentie - Test: | 100MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 700MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 390nH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 1.6 Ohm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 390NH 210MA 1.6 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.6 Ohm Max |
| Huidige score: | 210mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |