Kopen B82726E6333B40 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 2.205" L x 1.339" W (56.00mm x 34.00mm) |
| Serie: | B82726 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | 495-6986 B82726E6333B 40 B82726E6333B040 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82726E6333B40 |
| Inductie @ Frequentie: | 420µH @ 100kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 420µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 33A DCR 1.4 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 420UH 33A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 1.4 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 33A |
| goedkeuringen: | UR |
| Email: | [email protected] |