Kopen B82726S6203A40 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 2.165" L x 1.339" W (55.00mm x 34.00mm) |
| Serie: | B82726 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Andere namen: | 495-6989 B82726S6203A 40 B82726S6203A040 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82726S6203A40 |
| Inductie @ Frequentie: | 1.5mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 24A DCR 3.2 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 1.5MH 24A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 3.2 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 24A |
| goedkeuringen: | UR |
| Email: | [email protected] |