Kopen BAV103,135 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Leverancier Device Pakket: | SOD-80C |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Andere namen: | 933699360135 BAV103 /T3 BAV103 /T3-ND |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 175°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BAV103,135 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 200V 250mA (DC) Surface Mount SOD-80C |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 200V 250MA LLDS |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 250mA (DC) |
| Capaciteit @ Vr, F: | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |