Kopen BCAP0150 P270 T07 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 2.7V |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Beëindiging: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | HC |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen: | 107788 1182-1014 BCAP0150P270T07 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCAP0150 P270 T07 |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 65°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 150F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 14 mOhm 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 14 mOhm |
| Beschrijving: | CAP 150F 2.7V THROUGH HOLE |
| Capaciteit: | 150F |
| Email: | [email protected] |