Kopen BF621TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 5mA, 30mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | BF621DKR |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BF621TA |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 50mA 100MHz 1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 300V 0.05A SOT89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 25mA, 20V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |