BFC233820154
BFC233820154
Onderdeel nummer:
BFC233820154
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Data papier:
BFC233820154.pdf
Invoering
Kopen BFC233820154 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Serie:MKP338 2
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 338 20154
BC1605
BFC2 338 20154
BFC2 338 20154
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233820154
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Capaciteit:0.15µF