BFC233820682
BFC233820682
Onderdeel nummer:
BFC233820682
Beschrijving:
CAP FILM 6800PF 20% 630VDC RAD
Data papier:
BFC233820682.pdf
Invoering
Kopen BFC233820682 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKP338 2
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 338 20682
BC1618
BFC2 338 20682
BFC2 338 20682
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233820682
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:6800pF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 6800PF 20% 630VDC RAD
Capaciteit:6800pF