Kopen BFC233843475 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 800V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 300V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.693" L x 0.846" W (43.00mm x 21.50mm) |
| Serie: | MKP338 4 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222233843475 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC233843475 |
| Afstand tussen de draden: | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.516" (38.50mm) |
| Kenmerken: | X2 Safety Rated |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 4.7UF 10% 800VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 4.7µF |
| toepassingen: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |