BFC233843475
Onderdeel nummer:
BFC233843475
Beschrijving:
CAP FILM 4.7UF 10% 800VDC RADIAL
Data papier:
BFC233843475.pdf
Invoering
Kopen BFC233843475 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:800V
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.693" L x 0.846" W (43.00mm x 21.50mm)
Serie:MKP338 4
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233843475
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233843475
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.516" (38.50mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:4.7µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 4.7UF 10% 800VDC RADIAL
Capaciteit:4.7µF