BFC233863334
Onderdeel nummer:
BFC233863334
Beschrijving:
CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC233863334.pdf
Invoering
Kopen BFC233863334 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233863334
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233863334
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.102" (28.00mm)
Kenmerken:Y2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.33µF ±10% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.33µF