BFC233863683
Onderdeel nummer:
BFC233863683
Beschrijving:
CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD
Data papier:
BFC233863683.pdf
Invoering
Kopen BFC233863683 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233863683
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233863683
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.709" (18.00mm)
Kenmerken:Y2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.068µF ±10% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD
Capaciteit:0.068µF