BFC233915474
BFC233915474
Onderdeel nummer:
BFC233915474
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC233915474.pdf
Invoering
Kopen BFC233915474 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233915474
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233915474
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.47µF