BFC233915224
BFC233915224
Onderdeel nummer:
BFC233915224
Beschrijving:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC233915224.pdf
Invoering
Kopen BFC233915224 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233915224
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233915224
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.22µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.22µF