Kopen BFC233924155 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 310V |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222233924155 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC233924155 |
| Afstand tussen de draden: | 1.083" (27.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Kenmerken: | X2 Safety Rated |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 1.5UF 20% 630VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 1.5µF |
| toepassingen: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |