BFC233924475
BFC233924475
Onderdeel nummer:
BFC233924475
Beschrijving:
CAP FILM 4.7UF 20% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC233924475.pdf
Invoering
Kopen BFC233924475 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.827" W (31.00mm x 21.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233924475
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233924475
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.220" (31.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:4.7µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 4.7UF 20% 630VDC RADIAL
Capaciteit:4.7µF