BFC236716474
Onderdeel nummer:
BFC236716474
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC236716474.pdf
Invoering
Kopen BFC236716474 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Serie:MKT367
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236716474
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236716474
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.47µF