BFC237026123
Onderdeel nummer:
BFC237026123
Beschrijving:
CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD
Data papier:
BFC237026123.pdf
Invoering
Kopen BFC237026123 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237026123
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237026123
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.256" (6.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.012µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD
Capaciteit:0.012µF