BFC237344185
Onderdeel nummer:
BFC237344185
Beschrijving:
CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC237344185.pdf
Invoering
Kopen BFC237344185 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237344185
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237344185
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.768" (19.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1.8µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:1.8µF