BFC237344335
Onderdeel nummer:
BFC237344335
Beschrijving:
CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC237344335.pdf
Invoering
Kopen BFC237344335 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237344335
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237344335
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.905" (23.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:3.3µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:3.3µF