Kopen BFC237344335 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 160V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Serie: | MKT373 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222237344335 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC237344335 |
| Afstand tussen de draden: | 1.083" (27.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.905" (23.00mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.3µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 3.3µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |