BFC238300134
BFC238300134
Onderdeel nummer:
BFC238300134
Beschrijving:
CAP FILM 0.13UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC238300134.pdf
Invoering
Kopen BFC238300134 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:125V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Serie:383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 00134
BC1818
BFC2 383 00134
BFC2 383 00134
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238300134
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.13µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.13UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.13µF