BFC238300823
BFC238300823
Onderdeel nummer:
BFC238300823
Beschrijving:
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC238300823.pdf
Invoering
Kopen BFC238300823 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:125V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 00823
BC1845
BFC2 383 00823
BFC2 383 00823
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238300823
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.082µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.082µF