BFC238303304
Onderdeel nummer:
BFC238303304
Beschrijving:
CAP FILM 0.3UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC238303304.pdf
Invoering
Kopen BFC238303304 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:125V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Serie:MMKP383
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238303304
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238303304
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.669" (17.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.3µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.3UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.3µF