BFC238303913
Onderdeel nummer:
BFC238303913
Beschrijving:
CAP FILM 0.091UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC238303913.pdf
Invoering
Kopen BFC238303913 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:125V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:MMKP383
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238303913
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238303913
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.091µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.091UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.091µF