Kopen BFC238340512 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 500V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | 383 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222 383 40512 222238340512 BC1956 BFC2 383 40512 BFC2 383 40512 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC238340512 |
| Afstand tussen de draden: | 0.591" (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 5100pF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 5100PF 5% 1.4KVDC RAD |
| Capaciteit: | 5100pF |
| toepassingen: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |