BFC238340752
BFC238340752
Onderdeel nummer:
BFC238340752
Beschrijving:
CAP FILM 7500PF 5% 1.4KVDC RAD
Data papier:
BFC238340752.pdf
Invoering
Kopen BFC238340752 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1400V (1.4kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serie:383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 40752
BC1964
BFC2 383 40752
BFC2 383 40752
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238340752
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:7500pF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 7500PF 5% 1.4KVDC RAD
Capaciteit:7500pF