BFC238620185
Onderdeel nummer:
BFC238620185
Beschrijving:
CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC SCREW
Data papier:
BFC238620185.pdf
Invoering
Kopen BFC238620185 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.732" L x 0.866" W (44.00mm x 22.00mm)
Serie:MMKP386
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Rectangular Box
Andere namen:222238620185
Temperatuur:-50°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238620185
Afstand tussen de draden:0.894" (22.70mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.496" (38.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1.8µF ±10% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC SCREW
Capaciteit:1.8µF