BFC238620334
Onderdeel nummer:
BFC238620334
Beschrijving:
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC SCREW
Data papier:
BFC238620334.pdf
Invoering
Kopen BFC238620334 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm)
Serie:MMKP386
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Rectangular Box
Andere namen:222238620334
Temperatuur:-50°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238620334
Afstand tussen de draden:0.894" (22.70mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.201" (30.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.33µF ±10% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC SCREW
Capaciteit:0.33µF