BFC246929684
Onderdeel nummer:
BFC246929684
Beschrijving:
CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC246929684.pdf
Invoering
Kopen BFC246929684 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm)
Serie:MKT469
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246929684
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246929684
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.68µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL
Capaciteit:0.68µF