BFC247942224
Onderdeel nummer:
BFC247942224
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC247942224.pdf
Invoering
Kopen BFC247942224 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
Serie:MKP479
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222247942224
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC247942224
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.22µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.22µF