BFC247942683
Onderdeel nummer:
BFC247942683
Beschrijving:
CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC247942683.pdf
Invoering
Kopen BFC247942683 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm)
Serie:MKP479
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222247942683
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC247942683
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.068µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.068µF