Kopen BQ24721RHBR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 24V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Current |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal cellen: | 3 ~ 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BQ24721RHBR |
| Interface: | I²C |
| Foutbescherming: | Over Current |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Multi-Chemistry 32-VQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC SYNC BATT PACK CHARGER 32-QFN |
| Huidige - Oplaad: | - |
| Laad Current - Max: | - |
| Batterijspanning: | 19.2V (Max) |
| Chemie van de accu: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |