Kopen BQ24725ARGRR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 24V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-38879-2 BQ24725ARGRR-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal cellen: | 1 ~ 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BQ24725ARGRR |
| Interface: | I²C |
| Foutbescherming: | Over Current, Over Voltage, Short Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Lithium-Ion 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Beschrijving: | IC CHRG MGMT LI+ 1-4CELL 20VQFN |
| Huidige - Oplaad: | Constant - Programmable |
| Laad Current - Max: | - |
| Batterijspanning: | 19.2V (Max) |
| Chemie van de accu: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |