Kopen BTA06-400TRG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 400V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 497-6660-5 BTA06-400TRG-ND BTA06400TRG |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BTA06-400TRG |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 6A Through Hole TO-220AB |
| Beschrijving: | TRIAC SENS GATE 400V 6A TO220AB |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 6A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 60A, 63A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 10mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 5mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |