Kopen BZW04-33 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 33.3V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 53.9V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 37.1V |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | DO-15 |
| Serie: | BZW04, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Andere namen: | 497-15715-3 BZW04-33-ND |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BZW04-33 |
| Beschrijving: | TVS DIODE 33.3VWM 69.7VC DO15 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 7.4A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 450pF @ 1MHz |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |