Kopen C0603C394K9RACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen: | 399-4921-2 C0603C394K9RAC C0603C394K9RAC7867 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C0603C394K9RACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.39µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 0.39UF 6.3V X7R 0603 |
| Capaciteit: | 0.39µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |