C0603C394K9RACTU
C0603C394K9RACTU
Onderdeel nummer:
C0603C394K9RACTU
Beschrijving:
CAP CER 0.39UF 6.3V X7R 0603
Data papier:
C0603C394K9RACTU.pdf
Invoering
Kopen C0603C394K9RACTU met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:6.3V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Andere namen:399-4921-2
C0603C394K9RAC
C0603C394K9RAC7867
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C0603C394K9RACTU
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.39UF 6.3V X7R 0603
Capaciteit:0.39µF