Kopen C0603C394M8PACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 10V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Dikte (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X5R |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen: | C0603C394M8PAC C0603C394M8PAC7867 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C0603C394M8PACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.39µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 0.39UF 10V X5R 0603 |
| Capaciteit: | 0.39µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |