C0603C394M8PACTU
C0603C394M8PACTU
Onderdeel nummer:
C0603C394M8PACTU
Beschrijving:
CAP CER 0.39UF 10V X5R 0603
Data papier:
C0603C394M8PACTU.pdf
Invoering
Kopen C0603C394M8PACTU met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:10V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt:X5R
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Andere namen:C0603C394M8PAC
C0603C394M8PAC7867
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C0603C394M8PACTU
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.39UF 10V X5R 0603
Capaciteit:0.39µF