Kopen C106DG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2.2V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 400V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Leverancier Device Pakket: | TO-225AA |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-225AA, TO-126-3 |
| Andere namen: | C106DGOS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C106DG |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 400V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-225AA |
| Beschrijving: | THYRISTOR SCR 4A 400V TO225AA |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4A |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 2.55A |
| Current - Off staat (Max): | 10µA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 20A @ 60Hz |
| Current - Hold (IH) (Max): | 3mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 200µA |
| Email: | [email protected] |