Kopen CP82C59A met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CP82C59A |
| Interface: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Interface 28-PDIP |
| Beschrijving: | IC CONTROLLER CMOS 28P-DIP |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |