Kopen CTS100LVEL33TG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| timing: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | 100LVEL |
| Reset: | Asynchronous |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Andere namen: | CTX1318TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTS100LVEL33TG |
| Type logica: | Divide-by-4 |
| Uitgebreide beschrijving: | Counter IC Divide-by-4 Element 1 Bit Positive Edge 8-MSOP |
| Richting: | - |
| Beschrijving: | IC CLK DIVIDER 4 LVPECL |
| Count Rate: | 4.2GHz |
| Email: | [email protected] |