Kopen CTS100EL16VOUG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-VFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | LVPECL |
| Andere namen: | CTX1305TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTS100EL16VOUG |
| Invoer: | LVPECL |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, ReDriver 1 Channel 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC REDRIVER 1CH 10MSOP |
| Vertragingstijd: | 250ps |
| Data Rate (Max): | - |
| Current - Supply: | 40mA |
| Capaciteit - Input: | - |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |