CW100505-15NJ3
CW100505-15NJ3
Onderdeel nummer:
CW100505-15NJ3
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM
Data papier:
CW100505-15NJ3.pdf
Invoering
Kopen CW100505-15NJ3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:0402 (1005 Metric)
Size / Dimension:0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
afscherming:Unshielded
Serie:CW100505
ratings:-
Q @ Freq:26 @ 250MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0402 (1005 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ceramic
Fabrikant Onderdeelnummer:CW100505-15NJ3
Inductie:15nH
Hoogte - Zittend (Max):0.024" (0.60mm)
Frequentie - Test:250MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:3.28GHz
Uitgebreide beschrijving:15nH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 172 mOhm 0402 (1005 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM
DC Resistance (DCR):172 mOhm
Huidige score:560mA