Kopen CW100505-3N6J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | CW100505 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CW100505-3N6J |
| Inductie: | 3.6nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frequentie - Test: | 250MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.6nH Unshielded Wirewound Inductor 0402 (1005 Metric) |