Kopen DMN2005LP4K-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 900mV @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±10V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | X2-DFN1006-3 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.5 Ohm @ 10mA, 4V |
| Vermogensverlies (Max): | 400mW (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 3-XFDFN |
| Andere namen: | DMN2005LP4K7 DMN2005LP4KDITR |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DMN2005LP4K-7 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 41pF @ 3V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 20V 200mA (Ta) 400mW (Ta) Surface Mount X2-DFN1006-3 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 1.5V, 4V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 20V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 20V 200MA 3-DFN |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 200mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |