DMN2005LP4K-7
DMN2005LP4K-7
Onderdeel nummer:
DMN2005LP4K-7
Fabrikant:
Diodes Incorporated
Beschrijving:
MOSFET N-CH 20V 200MA 3-DFN
Data papier:
DMN2005LP4K-7.pdf
Invoering
Kopen DMN2005LP4K-7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:900mV @ 100µA
Vgs (Max):±10V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:X2-DFN1006-3
Serie:-
Rds On (Max) @ Id, VGS:1.5 Ohm @ 10mA, 4V
Vermogensverlies (Max):400mW (Ta)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:3-XFDFN
Andere namen:DMN2005LP4K7
DMN2005LP4KDITR
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DMN2005LP4K-7
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:41pF @ 3V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:-
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 20V 200mA (Ta) 400mW (Ta) Surface Mount X2-DFN1006-3
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):1.5V, 4V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):20V
Beschrijving:MOSFET N-CH 20V 200MA 3-DFN
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:200mA (Ta)