Kopen DMN63D1L-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 2 Ohm @ 500mA, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 370mW (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DMN63D1L-7 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 30pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 0.3nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 60V 380mA (Ta) 370mW (Ta) Surface Mount SOT-23 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 60V 0.38A SOT23 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 380mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |