Kopen DS2480B met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS2480B |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/0 Driver RS232 8-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC LINE DRVR W/SENSOR 1-W 8-SOIC |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |