Kopen DS2482S-100+T&R met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| normen: | - |
| Serie: | - |
| Protocol: | 1-Wire® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | DS2482S-100+T&R-ND DS2482S100TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS2482S-100+T&R |
| Interface: | I²C |
| Functie: | Bridge, 1-Wire® to I²C |
| Uitgebreide beschrijving: | 1-Wire® Bridge, 1-Wire® to I²C I²C Interface 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC I2C TO 1WIRE BRIDGE 8SOIC |
| Current - Supply: | 750µA |
| Email: | [email protected] |