Kopen DS90LV017M/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | *DS90LV017M *DS90LV017M/NOPB DS90LV017M DS90LV017M-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS90LV017M/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/0 Driver LVDS 8-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC DRIVER SINGLE HS DIFF 8-SOIC |
| Datasnelheid: | 155Mbps |
| Email: | [email protected] |