Kopen DS90LV019TMX met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 14-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | DS90LV019TMXTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS90LV019TMX |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/1 Transceiver Full LVDS 14-SOIC |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC DVR/RVR 3.3 OR 5V LVDS 14SOIC |
| Datasnelheid: | 100Mbps |
| Email: | [email protected] |