Kopen DSC5C01R0L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 1mA, 10mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SMini3-F2-B |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 150mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-85 |
| Andere namen: | DSC5C01R0L-ND DSC5C01R0LTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DSC5C01R0L |
| Frequentie - Transition: | 140MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 20mA 140MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B |
| Beschrijving: | TRANS NPN 100V 0.02A SMINI3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 400 @ 2mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 1µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 20mA |
| Email: | [email protected] |